Autogyro v České a Slovenské republice

Společnost AGN Systems s.r.o. je výhradním zástupcem německé společnosti Autogyro Gmbh pro Českou a Slovenskou republiku.

V roce 2012 se stala AGN autorizovaným servisním partnerem pro Autogyro. V roce 2014 ukončila AGN dlouhodobé školení a certifikaci a stala se po USA a Rusku třetím oficiálním montážním střediskem vírníků autogyro na světě. Toto zákazníkům AGN přináší jedinečnou možnost konfiguraci vírníku přímo na míru a zásadní zkrácení lhůty dodání.

Od léta 2014 AGN sloučila provozy výroby, servisu a školy do jedné provozovny na letišti v Přerově Bochoři. Tím je schopna zákazníkům poskytovat komplexní službu rychle a kvalitně.

Od roku 2017 má společnost jako první na světě certifikovány vírníky pro silniční provoz. To znamená, že s takto vybaveným vírníkem můžete cestovat nejen vzduchem, ale i po veřejných komunikacích u nás i ve světě. 

Společně se školou Flyway pořádáme mnohé výlety nejen po Česku, ale také po celé Evropě 

Jako bonus mohou dnes naši zákazníci využívat doplňkových služeb rozsáhlé sítě Autogyro. Například cestovat za létáním na exotická místa jako například Seychellské ostrovy, Costarica, Jihoafrická republika, Spojené arabské emiráty a jiné. 

Obchodní zastoupení nechápeme pouze jako možnost nabídnout v České a Slovenské republice skvělý produkt. Přejímáme také zodpovědnost za servis námi distribuovaných produktů a také se aktivně zapojujeme do zdokonalování produktů z portfolia Autogyra. Našim zákazníkům nabízíme i spoustu nadstandardních služeb a doplňků, které sami vymýšlíme, vyvíjíme a vyrábíme.

KONTAKTUJTE NÁS! 

 
 
 
www.auto-gyro.com © 2012 Nirvana Systems s.r.o., budova 179, Letiště Přerov - Bochoř, 750 02 Přerov, Česká republika
tel.: +420 577 226 616
e-mail: info@autogyro.cz